jeunesse

Jeunesse ile nasıl tanıştım?
Çoğumuz gibi sabit bir işte maaş karşılığı çalışmaktaydım. Zaman geçtikçe iş hayatı ve çevrenizdeki insanlar artık alışıla gelmiş olmaya başlar ve bazen bu rutin hayatınızı değiştirmek ve hayalindeki hayali yaşamayı düşlersiniz. Bende yapmış olduğum mesleğin her yerde geçerli istediğim yerde hayatımı devam ettirebilecek bir meslek olmasını çok isterdim ve hep kendime keşke böyle bir meslek dalı okusaydım ve böyle bir meslek edinseydim (tabi gençken bunlar pek düşünülmüyor) diye sitem ederdim.
Rutin çalışma hayatında belli bir süre geçirdikten sonra bu isteğim daha da artmaya başladı. Sosyal faaliyetlerim, yürüyüş gruplarım, gezi gruplarım vs. etkinliklerin vardı fakat bunlar asıl istediğim ve beni çokta tatmin etmeyen daha doğrusu benim istediğim özgür hayatı sağlayacak işler değildi.
Belki geliştirerek iş alanı yaratabilecek hale getirilebilirdi fakat benim niyetim Ankara’da yaşamak değildi. Ben isteğim, istediğim yerde çalışma ve yaşayabilme özgürlüğü idi ve zaman geçtikçe bunu daha çok arzular olmuştum.
Özgür yaşamak ve para kazanmak için ne yapabilirim, kendimi hangi konuda nasıl geliştirebilirim, nasıl bir iş yapsam ileriki zamanlarda yani emeklilik günlerimde boş oturmak ve sadece emeklilik maaşıyla geçinmek yerine hayatım daha kolay ve keyifli hale gelebilir diye düşünüyor fakat ne yapacağıma bir türlü karar veremiyordum.
Bir gün bir arkadaşım beni aradı ve Türkiye’ye yeni giriş yapmış bir şirket ve ürünleri hakkında bilgi almak üzere beni bir iş tanıtım toplantısına davet etmek istediğini söyledi. Bende davetini kabul ettim ve toplantıya katıldım.
Katıldığım toplantı şu anda ürünlerini büyük bir keyifle kullandığım ve harika sonuçlar aldığım Jeunesse Global şirketiydi. Bir Amerikan şirketi olan Jeunesse Global’in dünyada ilk ve tek kök hücre büyüme faktörü ile geliştirilmiş anti aging cilt ürünleri ile Nobel Ödülüne aday destekleyici sağlıklı ürünleri, ciddi ve başarılı çalışma sistemi, şirketin büyüklüğü ve hızla yükselişi beni çok etkiledi. Kullandıkça ürünlerindeki farklılığı kendimde deneyimleme imkânı buldum. Gördüğüm bu sonuçlar karşısında büyük bir heyecanla bu şirkette çalışma ortağı oldum. Aradığım işi bulmuştum.
Fakat sorun şuydu; ne doğrudan satış, nede network marketing hakkında hiçbir bilgim yoktu…

jeunesse

Jeunesse Global şu an dünyanın ilk ve tek kök hücre teknolojisi ile üretilen kozmetik ürünlerine sahip olmakla beraber en hızlı büyüyen ve en çok kazandıran şirketidir.

JEUNESSE AİLESİ, POTANSİYELLERİNİ AÇIĞA ÇIKARMAK İÇİN BİRBİRLERİNİ GÜÇLENDİRİRKEN, İNSANLARIN GENÇ GÖRÜNMESİNE VE HİSSETMESİNE YARDIM EDEREK DÜNYAYA POZİTİF ETKİ YARATIR

Şirketin tüm dünyada 180 milyon adetten fazla satmış ürünü olan Instantly Ageless Botoks Etkili Mucize Krem’i görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.
Jeunesse Global’in faaliyet gösterdiği 141 ülke arasında Şubat-Mart döneminde en hızlı büyüyen ülke Türkiye oldu. Şirketin Türkiye, Balkanlar ve Kıbrıs Genel Müdürü Devrim Hamaratlar “Türkiye’nin bölgesinde lider olmasını hedefliyoruz” dedi.
Cilt bakımından gıda takviyelerine, kilo yönetiminden genç görünüm sistemi ürünleriyle 141 ülkede yer alan Jeunesse Global, faaliyet gösterdiği 141 ülke arasında Şubat-Mart döneminde en hızlı büyüyen ülke Türkiye oldu. Jeunesse Global’in Türkiye hedefleri ve ürünleri, Jeunesse Avrupa Başkanı Kyle Copeland, Türkiye Balkanlar ve Kıbrıs Genel Müdürü Devrim Hamaratlar ve Ürün Danışma Kurulu Direktörü Dr. William Amzallag’ın da katıldığı basın toplantısı ile tanıtıldı.
“Türkiye’nin bölgesinde lider olmasını hedefliyoruz”
Jeunesse Global’in Türkiye’deki hedefleri ve yenilikçi ürünlerini kamuoyuyla paylaşmak üzere düzenlenen basın toplantısına Jeunesse Avrupa Başkanı Kyle Copeland, Türkiye Balkanlar ve Kıbrıs Genel Müdürü Devrim Hamaratlar ve Ürün Danışma Kurulu Direktörü Dr. William Amzallag katıldı.
Türkiye, Balkanlar ve Kıbrıs Genel Müdürü Devrim Hamaratlar toplantıda yaptığı konuşmada, “Jeunesse Global’in misyonu, insanların potansiyellerini açığa çıkarmak, birbirlerini güçlendirirken genç görünerek, dünyaya pozitif etki etmesini sağlamaktır. ‘Tek Takım, Tek Aile, Tek Jeunesse’ sloganıyla hızla büyüyen Jeunesse, 140 ülkeye ulaşan başarı yolcuğunu artık Türkiye’de de sürdürüyor. Yenilikçi ve özel içerikli ürünleriyle ayrışan Jeunesse’in Türkiye’de çok büyük hedefleri var ve şimdiden önemli başarılara imza attık. Türkiye, Jeunesse dünyasındaki 141 ülke içerisinde Şubat-Mart döneminin büyüme lideri oldu. Bu başarı, Türkiye’deki hedeflerimiz açısından bizi çok motive etti. Jeunesse Global ürünlerinin Türkiye’de sevilmesi hedeflerimizi gerçekleştirmemizde ve kalıcı kılmamızda bize güç katıyor. 2017 yılı için 50 bin distribütör sayısına ulaşmak istiyoruz. Türkiye pazarına Luminesce, Instantly Ageless, Reserve ürünleriyle giren Jeunesse, 2017 yılında kendi bölgesinde birinci olmayı hedefliyor. Biz Jeunesse olarak, büyük ailemiz ve devrim yaratan ürünlerimiz kadar, Türk insanının azmine ve pozitif enerjisine de güveniyoruz. Türkiye’de de hızla büyüyerek, hedeflerimize birlikte büyük bir aile olarak yürüyecek, birlikte başarılı olacak, birlikte kazanacağız” dedi.
Jeunesse Avrupa Başkanı Kyle Copeland, “Jeunesse Global, dünyada her geçen gün büyümeye devam ediyor. Global perspektifte yaptığımız yatırımların bir yansıması olarak Türkiye’de de büyümeye devam ederek uzun yıllar pazarda kalma arzusu içerisindeyiz. Jeunesse olarak, dünya genelinde kabul görmüş etik kuralları her zaman için işimizin odak noktası olarak görüyoruz. Dolayısıyla yaptığımız her büyüme hamlesinde her inovatif ürünümüzde etik ilklerimize bağlılığımızdan asla taviz vermiyoruz” ifadelerini kullandı.