jeunesse

Jeunesse ile nasıl tanıştım?
Çoğumuz gibi sabit bir işte maaş karşılığı çalışmaktaydım. Zaman geçtikçe iş hayatı ve çevrenizdeki insanlar artık alışıla gelmiş olmaya başlar ve bazen bu rutin hayatınızı değiştirmek ve hayalindeki hayali yaşamayı düşlersiniz. Bende yapmış olduğum mesleğin her yerde geçerli istediğim yerde hayatımı devam ettirebilecek bir meslek olmasını çok isterdim ve hep kendime keşke böyle bir meslek dalı okusaydım ve böyle bir meslek edinseydim (tabi gençken bunlar pek düşünülmüyor) diye sitem ederdim.
Rutin çalışma hayatında belli bir süre geçirdikten sonra bu isteğim daha da artmaya başladı. Sosyal faaliyetlerim, yürüyüş gruplarım, gezi gruplarım vs. etkinliklerin vardı fakat bunlar asıl istediğim ve beni çokta tatmin etmeyen daha doğrusu benim istediğim özgür hayatı sağlayacak işler değildi.
Belki geliştirerek iş alanı yaratabilecek hale getirilebilirdi fakat benim niyetim Ankara’da yaşamak değildi. Ben isteğim, istediğim yerde çalışma ve yaşayabilme özgürlüğü idi ve zaman geçtikçe bunu daha çok arzular olmuştum.
Özgür yaşamak ve para kazanmak için ne yapabilirim, kendimi hangi konuda nasıl geliştirebilirim, nasıl bir iş yapsam ileriki zamanlarda yani emeklilik günlerimde boş oturmak ve sadece emeklilik maaşıyla geçinmek yerine hayatım daha kolay ve keyifli hale gelebilir diye düşünüyor fakat ne yapacağıma bir türlü karar veremiyordum.
Bir gün bir arkadaşım beni aradı ve Türkiye’ye yeni giriş yapmış bir şirket ve ürünleri hakkında bilgi almak üzere beni bir iş tanıtım toplantısına davet etmek istediğini söyledi. Bende davetini kabul ettim ve toplantıya katıldım.
Katıldığım toplantı şu anda ürünlerini büyük bir keyifle kullandığım ve harika sonuçlar aldığım Jeunesse Global şirketiydi. Bir Amerikan şirketi olan Jeunesse Global’in dünyada ilk ve tek kök hücre büyüme faktörü ile geliştirilmiş anti aging cilt ürünleri ile Nobel Ödülüne aday destekleyici sağlıklı ürünleri, ciddi ve başarılı çalışma sistemi, şirketin büyüklüğü ve hızla yükselişi beni çok etkiledi. Kullandıkça ürünlerindeki farklılığı kendimde deneyimleme imkânı buldum. Gördüğüm bu sonuçlar karşısında büyük bir heyecanla bu şirkette çalışma ortağı oldum. Aradığım işi bulmuştum.
Fakat sorun şuydu; ne doğrudan satış, nede network marketing hakkında hiçbir bilgim yoktu…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>